Zamknięty międzyosiedlowy turniej piłki nożnej

Dnia 18.07.2012r. odbył się Zamknięty międzyosiedlowy turniej piłki nożnej, w którym wzięły udział zespoły z terenów Wildy, Jeżyc oraz Łazarza.

W pierwszym meczu zmierzyły się ze sobą drużyny Wildy oraz Łazarza. Zwycięzcami okazali się Ci pierwsi, którzy pokonali rywali 12:0.

W kolejnym spotkaniu rywalizowały ze sobą Jeżyce z Łazarzem, który to ponownie musiał uznać wyższość rywali ulegając również 12:0.

W ostatnim meczu, który decydował o zajęciu pierwszego miejsca przez jedną z drużyn – Jeżyce pokonali Wildę w stosunku 2:1. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, w którym to nie zabrakło efektownych akcji oraz dużej rywalizacji o zwycięstwo. O wyniku zadecydowała bramka zdobyta w ostatnich sekundach meczu.

Wszystkie mecze dostarczyły uczestnikom wiele emocji oraz radości. Zawody odbyły się w miłej przyjaznej atmosferze w myśl zasad fair-play.

Turniej przeprowadził Ogród Jordanowski Nr 2 wraz ze współpracą z Grupą animacji społecznej. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami w postaci słodyczy.

Kwalifikacja końcowa:

  1. Jeżyce
  2. Wilda
  3. Łazarz

Zdjęcia z wydarzenia

Content